Průběh ošetření

Kraniosakrální setkání probíhá v mojí ordinaci - v Praze nebo Cerhýnkách.   


Setkání trvá obvykle 90 minut, u kojenců a malých dětí i u některých seniorů se doporučuje kratší doba ošetření. Skládá se z rozhovoru o potížích a očekáváních klienta, a ze samotného ošetření, které probíhá na masážním lehátku zhruba 60 minut. Klient zůstává oblečený. Kojenci jsou ošetřováni v náručí či v těsné blízkosti matky,  batolata a předškolní děti při hře. Také u klientů např. s poruchami ADHD nebo PAS plus či některých seniorů bývá přítomnost jejich blízkých užitečná. 


Jde o manuální terapii, nejedná se však o žádnou "masáž". Součástí ošetření je navození příjemného stavu relaxace, který je už sám o sobě mimořádně cenným zážitkem. 
Na rozdíl od tradiční kraniosakrální biodynamiky může dojít v rámci Visionary Craniosacral Work® ze strany terapeuta k podpoře spontánních pohybů těla (unwinding). 

Ošetření může proběhnout v tichu či za zvuků hudby. V tom případě využívám s ohledem na konkrétního klienta hudbu na bázi Solfeggio frekvencí nebo Schumannovy rezonance. Výběr vychází z momentální kondice a potřeb klienta.   


Po ošetření se doporučuje opatrnost např. při přecházení vozovky nebo řízení auta. Do druhého dne by se klient měl vyhnout náročnějším fyzickým a psychickým výkonům. Mezi ošetřením a např. masáží, fyzioterapií, očkováním atd. by měla být pauza. 

Ošetření se usazuje přibližně týden. Reakce jsou individuální a obvykle rychle odezní. Pokud klient integraci ošetření vnímá přes bolest či výraznější psychický diskomfort, je možné co nejdřív provést další, krátké kraniosakrální setkání (zdarma), nebo pracovat na dálku.
Ceník (ošetření cca 90 minut)

Kraniosakrální terapie (Praha) 

1500 Kč

Kraniosakrální terapie (venkov) 

1200 Kč

Poskytuji slevu při zakoupení balíčku několika ošetření předem, nebo pro sociálně slabé klienty.  


 Na setkání s vámi se připravuji. Zrušení terapie je možné bezplatně nejpozději 24 hodin před domluveným termínem - pomocí SMS, telefonu nebo e-mailu. Pak mohu uvolněnou hodinu nabídnout jinému zájemci. Od klienta, který zruší termín později, nebo na objednaný čas vůbec nepřijde, si beru storno poplatek v plné ceně konzultace. Objednáním na sebe berete odpovědnost za dodržení storno podmínek.